MAJME MESTO, KDE JE VŠETKO, ČO POTREBUJEME


Vo svojom programe myslím aj na tých, ktorí nám odovzdali svoju múdrosť a rozumiem, že je dnes ťažké sa o seba postarať, ak Vás alebo Vášho blízkeho trápi choroba, staroba alebo zlá životná situácia.

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ je jedným z cieľov môjho programu. Modernizácia zdravotného strediska, doplnenie služieb apredovšetkým lekárov - špecialistov (internista, ortopéd). Nie je predsa možné, aby ste museli vyhľadávať lekársku pomoc v iných mestách, neustále ráno cestovali a tak kvôli jednému vyšetreniu strávili celý deň u lekára. Postarám sa o lekársku pomoc v kvalitnej a modernej podobe pod jednou strechou zdravotného strediska. 

Rovnako sa chcem aktívne podieľať pri príprave a realizácii novej služby našej lekárne, akou je ROZVOZ LIEKOV, čo považujem za nesmiernu úľavu a pomoc predovšetkým pre imobilných obyvateľov. 

Podporujem zriadenie BEZPLATNEJ PRÁVNEJ PORADNE a rozvoj OPATROVATEĽSKEJ SLUŽBY v domácnostiach, aby naši obyvatelia neboli v starobe vytláčaní z okolia, v ktorom vyrastali a dlhé roky žili. 

Mojím záväzkom pre Vás je zriadenie MESTSKÉHO SOCIÁLNEHO PODNIKU, financovaného z dotácií. Takýmto spôsobom vznikne pracovná čata určená na výstavbu a opravu mestským budov, bytoviek, parkovísk.  

Internista, rozvoz liekov či skvalitnenie nájomného bývania? 

To všetko bude mojím úsilím a záväzkom pre Vás.